קונסילר מומלץ

הקדמה – מהו קונסילר?

קונסילר הוא חלק חשוב משגרת האיפור של האישה. הוא משמש לכיסוי פגמים ופגמים בעור, כגון עיגולים שחורים מתחת לעיניים, אדמומיות או פגמים.

המטרה של קונסילר היא לגרום לך להיראות יפה יותר ממה שהיית עושה בלעדיו. ישנם סוגים רבים ושונים של קונסילר הקיימים בשוק כיום. חלקם תוכננו במיוחד עבור סוגי עור מסוימים בעוד שאחרים אוניברסליים וניתן להשתמש בהם על ידי כל אחד.

יש אנשים שמעדיפים להשתמש בקונסילר נוזלי כי הם מציעים יותר כיסוי מאשר קונסילר פודרה או סטיק. קונסילרים נוזליים גם משתלבים טוב יותר בעור שלך ומחזיקים מעמד זמן רב יותר מאשר סוגים אחרים של מוצר זה.

מצד שני, יש אנשים שמעדיפים להשתמש במוצרים מבוססי סטיק או אבקה מכיוון שקל יותר ליישם אותם ולהתמזג עם מברשת או ספוג בתוך שניות.

אם יש לך בעיות כלשהן עם העור שלך כמו אקנה, אז עדיף לא להשתמש במוצרים מבוססי נוזלים כי הם נוטים

הבעיה האפלה ביותר שאנו מתמודדים איתה היום

זו תקופה אפלה עבור האנושות. העולם מוכה בבעיות שנראה שאין להן פתרון. אנחנו מותקפים כל הזמן על ידי חדשות שליליות ואלימות.

קונסילר הוא הפתרון לבעיה האפלה ביותר שלנו. אנחנו צריכים להיות מסוגלים לעטות פנים שמחות ולעבור את היום תוך הרגשה טובה בפנים, גם כשאנחנו מוקפים בחושך. האפליקציה הזו תיתן לך את הכלים שאתה צריך כדי להרגיש בטוח בעור שלך, לא משנה מה החיים זורקים עליך.

הבעיה האפלה ביותר שאנו מתמודדים איתה כיום אינה פוליטית או כלכלית. זה החושך מתחת לעיניים שלנו. קונסילר הוא פריט חובה לכל מי שרוצה להיראות במיטבו בכל עת, אבל לפעמים זה יכול להיות קשה למצוא את הקונסילר המושלם לסוג העור שלך.

מאמר זה ימליץ על הקונסילר הטוב ביותר עבורך בהתאם לסוג העור שלך, וייתן לך כמה טיפים כיצד להשתמש בו.

כיצד לבחור את סוג ואיכות הקונסילרים הנכונים עבורך

קונסילר הוא קוסמטיקה המשמשת להסתרת סוגים שונים של בעיות עור כגון כתמים, כתמי גיל, כתמים ועיגולים שחורים מתחת לעיניים. המטרה העיקרית של קונסילר היא להפוך את פגמי העור הללו לפחות גלויים.

בחלק זה נבחן את סוגי הקונסילרים השונים וכיצד לבחור את המתאים עבורך. כמו כן, נבחן מהן כמה בעיות נפוצות בקונסילרים וכיצד לפתור אותן.

הקונסילר הטוב ביותר הוא זה שמתאים לגוון וסוג העור שלך. ישנם הרבה סוגים שונים של קונסילרים, כך שיכול להיות קשה לדעת איזה מהם יתאים לך ביותר.

קונסילרים מגיעים בצורות שונות, כגון קרמים, נוזלים, מקלות ואבקות. קרמים מועדפים בדרך כלל על ידי אנשים עם עור יבש מכיוון שהם אינם נוטים להתקלקל או להתקמט כמו שפורמולות נוזליות יכולות. עם זאת, ייתכן שלא יהיה קל לערבב אותם כמו נוזלים או אבקות. פורמולות נוזליות הן לרוב הסוג הנפוץ ביותר של קונסילר מכיוון שקל ליישם אותן באמצעות אצבעות, מברשות או ספוגים. הם גם נוטים להחזיק מעמד זמן רב יותר מפורמולות קרם ולחלק מהנוזלים יש כיסוי בינוני שאידיאלי למי שלא רוצה מראה איפור כבד. מקלות הם אופציה נוספת עבור אנשים שרוצים יותר כיסוי ממה שמציעות פורמולות נוזליות אבל פחות ממה שמספקת פורמולה אבקה. פורמולות אבקה אולי לא מספקות כל כך הרבה כיסוי אבל

הבחירות שלנו לקונסילרים הטובים ביותר של 2019 עד כה

אספנו רשימה של הקונסילרים הטובים ביותר של 2019 עד כה. הם נעים בין יוקרתיים לבית מרקחת, והם מכסים מגוון של גווני עור.

1) קונסילר קרמי NARS קורן

2) טייפ טארט שייפ

3) קונסילר Too Faced Born This Way
למידע נוסף בתחום של קונסילר מומלץ באפשרותך לבקר ב- nar.co.il

הקונסילר הטוב ביותר לצלקות אקנה הוא כזה שיכסה את הצלקת ויהפוך אותה פחות בולטת. אבל, אם יש לך עור שמן, אז אולי כדאי לך לחפש קונסילר שלא יקמטם או ידהה לאורך היום.

אנו ממליצים להשתמש בקונסילר סמיך במרקם קרמי לכיסוי צלקות אקנה. חשוב להשתמש בסוג זה של מוצר כי הוא לא יתקמט או ידהה לאורך היום.