קבלן

לשכור את הקבלן המושלם עבור הפרויקט שלך

להזמנת קבלן מומלץ 

לקבלנים יש ביקוש רב בימינו. הם יכולים לעזור לך לבצע את העבודה מבלי להעסיק עובד במשרה מלאה. אבל איך תמצאו את הקבלן המושלם לפרויקט שלכם?

לא קל למצוא את הקבלן המתאים לפרויקט שלך. אתה צריך להיות יסודי ולהבין היטב מה אתה מחפש כדי למצוא את האדם הטוב ביותר לתפקיד.

אם אתה רוצה למצוא ולהעסיק קבלן, יש כמה דברים שאתה צריך לשקול לפני העסקתו.

אתה צריך לבדוק את האישורים שלהם, קורות החיים שלהם, תיק העבודות שלהם ואז להציע הצעה על סמך מה שהם יכולים לספק.

עליך גם לבחור מישהו אמין שיעמוד בלוחות הזמנים שלך וכן יעבוד עם אילוצי התקציב שלך.

חשוב שתוציא הכל לשטח לפני תחילת עבודה כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך!

הקדמה: מהם האתגרים בלהיות קבלן, וכיצד זה משפיע על העסק שלך?

קבלנים אינם שכירים ואינם מקבלים הטבות כמו ביטוח, חופשה בתשלום או פרישה. הם גם צריכים לשלם מכיסם עבור הציוד והכלים שלהם.

היעדר הטבות הוא אחד האתגרים העיקריים שעומדים בפני קבלנים. היעדר תלוש שכר קבוע הוא אתגר נוסף. קבלנים חייבים להיות מסוגלים לנהל את תזרים המזומנים שלהם, דבר שיכול להיות מאתגר אם אין להם מקור הכנסה אמין.

קבלנים הם אנשים שעובדים עבור עצמם ואינם קשורים לחברה. הם עצמאים, ואין להם אותן הטבות כמו שכירים רגילים. ניתן לסכם את האתגרים של להיות קבלן בשלושה תחומים עיקריים:

1)

2)

3)

האתגר הראשון הוא שאתה צריך לבנות את העסק שלך מאפס. יהיה עליך למצוא לקוחות, לנהל את הזמן שלך ולוודא שאתה עומד בזמנים. המשמעות היא שתצטרכו לעשות יותר ניירת ממה שנדרש לעובדים רגילים.

האתגר השני הוא היעדר הטבות כמו ביטוח בריאות וקופות פרישה. קבלנים לא מקבלים את ההטבות הללו בגלל שהם עצמאיים, ולכן הם צריכים לספק את אלה בעצמם או למצוא מעסיק שמעניק להם את ההטבות הללו.

האתגר השלישי הוא מיסים. קבלנים משלמים מסים על הכנסתם מדי שנה, אבל בגלל שהם עצמאים, הם גם צריכים לשלם מיסי שכר משלהם כמו

כיצד לבחור איזו חברת בנייה מתאימה לצרכים שלך

חברת בניה היא חברה המתמחה בבניית מבנים חדשים וכן בשיפוץ ותיקון מבנים קיימים. חברות הבנייה מספקות שירותים גם למגזרים אחרים במשק.

בחירת חברת הבנייה המתאימה לצרכים שלכם היא משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים קבלן כגון:

– ניסיון

– היקף הפרויקט

– תקציב

– סוג העבודה (שיפוץ, בנייה חדשה)

– מיקום גאוגרפי

חברות הבנייה הן פרוטה תריסר. עם כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, זה יכול להיות קשה למצוא את האפשרות המתאימה לצרכים שלך. מאמר זה יעזור לכם להבין כיצד לבחור איזו חברת בנייה מתאימה לצרכים שלכם.

ישנם שלושה סוגים של חברות בנייה: קבלנים כלליים, קבלנים מיוחדים וקבלני משנה. קבלנים כלליים לוקחים על עצמם את האחריות לניהול כל ההיבטים של הפרויקט מתחילתו ועד סופו. קבלנים מיוחדים מציעים שירותים ספציפיים כגון עבודות אינסטלציה או חשמל בעוד שקבלני משנה אינם מחזיקים בציוד כלשהו ובמקום זאת מספקים עבודה בלבד.

אז איך תדעו אם אתם צריכים קבלן כללי? שאל את עצמך את השאלות האלה:

– איזה סוג של עבודה אני צריך לעשות?

– האם יש לי את כל הציוד הדרוש?

– כמה זמן אני מוכן להשקיע בניהול הפרויקט הזה? אם עניתם לא על אחת מהשאלות הללו, אז סביר להניח שאתם צריכים קבלן כללי.

 

קבלנים מועסקים על בסיס זמני. קבלן הוא מישהו שנשכר לעבודה או משימה ספציפית, ואז אותו אדם ממשיך לעבודה הבאה לאחר השלמת העבודה הנוכחית.

ישנם יתרונות רבים בהעסקת קבלנים על פני עובדים. אחד היתרונות העיקריים הוא שזה יותר חסכוני כי אתה משלם על העבודה רק כשצריך, במקום לשלם עבור המשכורת של מישהו, לא משנה מה הוא עושה. יתרון נוסף הוא שאתה לא צריך לדאוג לגבי אף אחת מהטבות העובד כמו ביטוח רפואי, זמן חופשה ותוכניות פרישה.

מה זה קבלן?

קבלן היא חברה המספקת שירותים כמו קירוי, תיקון גגות, שיפוץ הבית ועוד. לעתים קרובות קבלנים נקראים לעזור בתיקונים או בפרויקטי בנייה.

הקבלן עשוי להציע מגוון שירותים, לרבות:

– התקנת קירוי

– תיקון גגות

– שיפוצים בבית

– התקנת רצפה

– שירותי צביעה